KONST / Litografier / Färglitografi 16003435
nr 1600 3435
Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Färglitografi, bildmått: 65x49 cm, yttermått inklusive ram: 77x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:04:32
23/2 14:12:44